Hakkımızda

| TechnoSteel- Endüstriyel Mutfak, Paslanmaz Çelik Mimari Uygulamalar, Isıtma-Soğutma-Havalandırma ve Su Depoları

hakkimizda

TECHNOSTEEL

TECHNOSTEEL Endüstriyel Sistemler müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap eden, ekonomik ve yatırım optimizasyonu sağlayan TECHNOSTEEL markasıyla; Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Paslanmaz Çelik Mimari Uygulamalar ve Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri üzerine fonksiyonel çözümler sunar, beklentilere cevap verir.

TECHNOSTEEL; teknolojik makine parkı ve konusunda uzman personeliyle uygulama ve üretim disiplininden asla kopmayarak müşteri memnuniyetine odaklanmış projeler yaratır ve uygular.

TECHNOSTEEL; mimari uygulamalarda tasarımcılara günümüzün estetik ve gözde malzemesi Paslanmaz Çelik Uygulamalar ve Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemlerini bir arada veya ayrı ayrı sunabilen yapısıyla mükemmel bir iş ortağı olur ve böylece zaman ve emek kayıplarını minimize eder.

TECHNOSTEEL; mimari ofisler, askeri tesisler, resmi kurumlar, hoteller, cafeler, restorantlar, fast foodlar, fabrika, okul, hastane, alışveriş merkezleri ve benzeri gibi toplu yemek hizmeti veren mekanların ihtiyaçlarında yaratan, paylaşan, tartışan ve üreten genç ve uzman kadrosuyla estetik ve ekonomik farklar yaratır.

TS EN ISO 9001-2008
Endüstriyel mutfak, İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri tasarımı, İmalatı, Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri

AT Uygunluk Beyanı
2006/42/AT Makina Emniyeti Yönetmeliği ve
2006/95/AT Düşük Gerilim Yönetmeliği